O mnie – Beata Ryć

O mnie

15-lat doświadczenia pracy w nieruchomościach. Współzałożycielka SYSTEMU AKTYWNEJ WSPÓŁPRACY RYNKU NIERUCHOMOŚCI  – SAW. / www.grupasaw.pl / Współtwórca nowej / w 2005 r. / usługi „Zarządzanie Najmem Nieruchomości na wynajem” Współwłaściciel „Pomorskiego Centrum Wynajmu i Zarządzania Najmem”
… zwykle cicha, spokojna, skromna … a jednocześnie bardzo dokładna, rzeczowa i cierpliwa.

Zarządzam najmem ok 175 nieruchomości w trójmieście.
Kilkanaście lat doświadczenia z najemcami i właścicielami – byli i „najemcy z piekła rodem” i właściciele, którzy powierzyli mieszkanie i … zapomnieli po latach odkrywając, że ich mieszkanie przynosi im całkiem spore dochody, były też setki dziwnych przypadków najmu, o których w książkach nie przeczytasz. Dziś mało co potrafi mnie zaskoczyć – jestem przygotowana na większość nietypowych przypadków. Jak nie chcesz uczyć się na własnych błędach – zleć mi zarządzanie najmem swojej nieruchomości.
Jeżeli masz mieszkanie, dom czy lokal, który chcesz sprzedać lub wynająć – chętnie pomogę ale … pracuje tylko z poważnymi właścicielami, tylko na podstawie umowy zawartej na prawach wyłączności.

Dzięki temu wyłącznie ja opiekuję się ofertą, kontaktuje się z właścicielem, o oferowanej nieruchomości wiem wszystko – czasem więcej niż właściciel itd.

Wyłączność ?
Ale czy to znaczy, że oferta jest tylko u mnie / najlepiej w szufladzie ? / – Nic bardziej mylnego !!!  Dzięki współpracy w Systemie Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości – pod moją kontrolą, ofertę AKTYWNIE oferują, sprzedają czy wynajmują / jak własną ! / dziesiątki pośredników.
Dzięki synergii takich działań – jest to najskuteczniejszy i najszybszy sposób sprzedaży czy wynajmu.

Bo w SAW połączyliśmy wszystkie zalety firmy rodzinnej – dbającej o klienta – jak o członka rodziny – z możliwościami największej na pomorzu firmy sieciowej / ok 50 biur w woj. pomorskim /

Masz do rozwiązania problem z nieruchomościami – zapraszam do biura na kawę zapewne wiem jak pomóc.