O mnie – Piotr Szmidt Jr.

Piotr Junior urodził się, jak firma miała już 8 lat … a obecnie już od 5 lat uczestniczy aktywnie w jej życiu.

Młody – ale nie nowicjusz – od niemowlaka był świadkiem rozmów o nieruchomościach i wszelkich aspektach współpracy z klientami – takiej wiedzy nie zdobędzie się na żadnym szkoleniu czy kursie. Choć od wiedzy akademickiej też nie stroni – obecnie będąc studentem jednej z trójmiejskich uczelni.

Jest agentem, który na pośrednictwo i obrót nieruchomościami patrzy świeżym spojrzeniem. Doskonale wie czego potrzebuje klient z  „pokolenia Z”  a co najważniejsze umie oferować nieruchomości dokładnie tak jak oczekuje tego jego pokolenie co dla nas, starszych czasem jest trochę frustrujące – bo wiadomo ta „dzisiejsza młodzież” …. 🙂 .

Piotr Junior – to znaczne wzmocnienie naszej „starej” firmy, która rozpoczęła  działalność w 1988 r. gdy byliśmy … w jego wieku.

Z przyjemnością powierzamy mu naszych młodszych klientów / zarówno młodych wiekiem jaki i duchem /  i w choć czasem jego zaangażowanie jest tak duże , że wbrew oczekiwaniom potrafi o swojego klienta walczyć nawet z nami – o przeciwnościach formalno-prawnych czy losowych nawet nie wspominając.

Jak jesteś młody masz 25 – 35 lat to … w sprawach nieruchomości zwróć się bezpośrednio do Piotra – na pewno się „dogadacie” a ponieważ ma on w nas wsparcie merytoryczne, o bezpieczeństwo transakcji nie musisz się obawiać.

Szukasz mieszkania czy domu ? Chcesz sprzedać ?  – po prostu dzwoń:  500 600 224 albo pisz Piotr.Jr@szmidt.pl

Ale nie tylko nieruchomościami człowiek żyje …a po pracy …