360` Spacer wirtualny

P071_ Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

Opis: Mieszkanie o powierzani 49m2 dwa niezależne pokoje umeblowane, oddzielna kuchnia umeblowana i wyposażona min. w lodówkę, zmywarkę, piekarnik elektryczny, płytę elektryczną, okap, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, łazienka z wanną i pralką oraz przedpokój w zabudowie.
Mieszkanie posiada balkon i piwnicę.

—————————————————————————

P167_Gdynia Karwiny ul. Chwaszczyńska

Aaron Zarządzanie Najmem oferuje do wynajęcia mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Karwiny III położone na IIp. w wieżowcu. Dwa nieumeblowane pokoje. Kuchnia umeblowana z wyposażeniem (szafki, kuchenka, lodówka, możliwa pralka ). Pokój z balkonem. Mieszkanie słoneczne w całości z wystawą okiem od strony południowej. Ogrzewanie miejskie.
Mieszkanie doskonałe położone komunikacyjnie. Niedaleko /1,2 km / wjazd na obwodnicę trójmiasta. Przystanek „Myśliwska” dosłownie pod domem. Dojazd samochodem do centym Gdyni ok. 9 km / 12 min / do Sopotu 7 km / 9 min. / Do Stacji Kolei Metropolitalnej Gdynia Karwiny 1,4 km – piechotą max 20 minut.
Wokół zaplecze handlowo-usługowe. Poczta, Bank Millenium, PKO Bank Polski. Obok Zespół szkolno-przedszkolny, niepubliczne przedszkola, szkoły średnie, basen, kościół, stancja benzynowa, Lidl, Apteka …
Gotowe do zamieszkania od zaraz. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Wejście przystosowane dla osób niepełnosprawnych ! / podjazd bez barier, schodów itp. /

—————————————————————————

P145_Gdynia Redłowo ul. Legionów

Aaron Zarządzanie Najmem /P145/ oferuje do wynajęcia kawalerkę w Gdyni Redłowie

Doskonała lokalizacja przy ul. Legionów vis a vis Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego, przy stacji SKM Gdynia Redłowo i wielu przystankach komunikacji miejskiej.
Mieszkanie umeblowane, wyposażone nowa pralka. Duży pokój z balkonem ! Duża kuchnia z oknem. Łazienka z wanną.
Stan techniczny: Mieszkanie zadbane – umeblowanie starszego typu.

—————————————————————————

P171_Gdynia Sokółka ul. Kańskiego

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie. Kuchnia, Łazienka z WC. Umeblowane – gotowe do zamieszkania !
Zadzwoń – umów się na prezentację !
Lokalizacja: Gdynia Chwarzno – osiedla „Sokółka” – osiedle powstałe ok 2000 roku więc już doskonale wpisane mapę trójmiejskich osiedli co za tym idzie z doskonałą szkołą, komunikacją itd.
Oferta zainteresuje na pewno najemców lubiących mieszkać w cichej i spokojnej okolicy (osiedle graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym), w pobliżu znajduje pełna infrastruktura handlowo-usługowa, a także piękne tereny rekreacyjno – spacerowe.
Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej.
Oferowane mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku. Składa się z salonu z balkonem / duże drzwi balkonowe / oddzielnej dużej kuchni z oknem i miejscem na stół z krzesłami /
łazienki z oknem, w której znajdziemy wannę z opcją prysznica i pralkę. Duża sypialnia w małżeńskim łóżkiem i wielką pojemna szafą z drzwiami przesuwanymi /

Mieszkanie jest dwustronne / wschód – sypialnia i łazienka; zachód – salon i kuchnia /, ogólnie mieszkanie jest bardzo jasne / dlatego na oknach są dodatkowe żaluzje / i przewiewne / dodatkowo zamontowane nawiewniki, które są najlepszą gwarancją odpowiedniej wentylacji pomieszczeń.

—————————————————————————

—————————————————————————